Lunchen bij Piretti Veenendaal
Vanochtend hebben we een rondje Veenendaal gedaan. Zelf heb ik ‘s ochtends eerst boodschappen gedaan. Daarna hebben we onze items van de take-away workshop opgehaald want deze waren klaar en daarna zijn we nog even het dorp ingegaan. Omdat we er dan toch waren zijn we bij Piretti gaan lunchen. Ik koos daar deze keer voor een insalata vitello tonnato. Dit was kalfsvlees met huisgemaakte tonijnmayo op een bedje van rucola.

Lunchen bij Piretti Veenendaal
Michel koos de panino taleggio en salame, een broodje met taleggio kaas, pikante salami met venkel uit de oven met wat rucola.

Lunchen bij Piretti Veenendaal
Nieuw waren deze ijsbollen. We hadden er eentje met amandelen, hazelnootijs en een hart van chocola en eentje met pistachenootjes en pistache-ijs met een hart van pistachecrème. Lekker toetje als afsluiting.

Piretti
Brouwersgracht 125
3901 TK Veenendaal

0

Delen mag :

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *