Vandaag was het ‘echte’ afscheid van Jan. Een mooi afscheid met familie en naasten in Meppel. Na de plechtigheid en het moment in de brasserie in Meppel (met soep en broodjes) zijn we met de familie naar Van Der Valk in Zwolle gereden. Daar hebben we nog een hapje gegeten. Ik heb natuurlijk niet van ieders bord een foto gemaakt, maar wel die vanonszelf en Britt maakte ook nog even een foto van haar en haar vriend’s bord.
Zelf koos ik voor een salade, de beefsalade. een salade met biefstukpuntjes, pittige mayonaise en sesam-krokantjes.
Michel koos de ossobucco. Dat was ossobucco met krielaardappeltjes, witlof en tomaat.
Britt haar hoofdgerecht was de schnitzel Zwolle. Dat was in de stijl van Jan, hij hield altijd van schnitzel, maar dan wel zonder al die poespas. De schnitzel Zwolle is een schnitzel met ui, spek, paprika, sperzieboontjes champignons geserveerd met stroganoffsaus
Britt haar vriend koos voor een cheddarburger, want lekker groot. Dit was een hamburger op briochebrood met cheddar, rode ui en een bakje kimchi-kool
Heel traditioneel koos ik voor een dame blanche. Deze werd geserveerd met een globe van witte chocolade. Op de actiefoto zie je mooi hoe door de warme chocoladesaus deze globe smelt.
Michel & Britt kozen eensgezind de tiramisu triffle. Dit was met lange vingers, mascaponemousse, advocaat en een bolletje amaretti-ijs.
Met de buik vol en een volle auto vol bloemen reden wij weer richting het noorden, terwijl de rest weer afzakten naar het zuiden. Een mooi afscheid.
Van Der Valk Zwolle
Nieuwleusenerdijk 1
8028 PH Zwolle

