De spierpijn, of wat het ook is, is nog niet helemaal weg. Ik ben vandaag dan ook niet op de fiets gestapt om boodschappen te doen. Michel heeft pizza’s besteld bij Della Chef waar hij op de terugweg langs fietst. We kozen beide voor een huispizza. Ik de huispizza speciaal en Michel de pizza della casa. De huispizza speciaal, een pizza belegd met tomaat, kaas, champignons, paprika, ui en lamsshoarma met erbij een bakje knoflooksaus
Michel nam de pizza della casa, een pizza belegd met tomaat, kaas, kalkoenham, verse tomaat, mozzarella, basilicum en Parmezaanse kaas met erbij een bakje knoflooksaus.
De pizza’s waren al klaar toen Michel bij Della Casa kwam. De pizza’s zijn lekker groot. We kregen ze niet helemaal op, dus we hebben nog wat punten voor de lunch van morgen die dan even de Airfryer in gaan. In ieder geval weer lekkere pizza’s!
Della Chef
Zandstraat 86
3905 ED Veenendaal


