Toko Veenendaal
Vandaag kwam een vriendin bij ons eten. Zij had vlakbij een teamuitje, mooie gelegenheid om daarna even langs te komen. Vorige week hadden we al besloten om toko te eten en dat heb ik vanochtend dan ook gehaald. Er was zoals altijd weer veel keuze en ik heb dan ook echt van alles genomen. Ik had gekozen voor maaltijden met één basis, één vleesgerecht en één groentegerecht.

Ik van alle drie heb ik verschillende gerechten gekozen. Als basisgerechten koos ik de bami goreng, de nasi goreng en de nasi goreng djawa (extra gevuld met kip). De groentegerechten mocht ik daarna kiezen en dat werden sambal goreng boontjes, roerbakgroente in oestersaus en urab (Indische salade met kokos). De vleesgerechten die ik als laatste stap koos waren natuurlijk rendang en verder ayam cashew en buikspek in saus. Als extra heb ik nog een bakje atjar ketimoen meegenomen, stel het wordt wat pittig dan hebben we nog wat te blussen dacht ik zo.

Omdat het zoveel was en we een kleine magnetron hebben moest alles wel in delen in de magnetron gedaan worden, maar Michel is daar zo handig in. Het stond gewoon snel allemaal op tafel. In ieder geval hebben we alle drie lekker gegeten en gezellig was het.

Toko Veenendaal
Scheepjeshof 2-2A
3901 CV Veenendaal

0

Delen mag :

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *